Ziemniak, dziewczyna normalna rodzina

Czy można mieć tysiące fanów na Facebooku i nie mieć nawet otwartej restauracji? Można! I idealnym przykładem jest właśnie House of Seitan. Bo HoS to coś więcej niż knajpa na modnej ulicy Wajdeloty.

Zanim dziewczyny znalazły swoje miejsce, gotowały w całej Polsce, na różnych komercyjnych wydarzeniach, akcjach charytatywnych i w wielu knajpach na gościnnych spotach. O tym jak wiele osób czeka na ich własny lokal, mogły się przekonać w trakcie długiego i mozolnego otwierania własnej miejscówki. Knajpka powstała właściwie dzięki zrzutce wielu osób na portalach crowdfundingowych, a meble zostały przyniesione przez znajomych i sąsiadów.

W House of Seitan serwowane są autorskie dania roślinne kolektywu. Wszystko jest kolorowe, a porcje przeogromne. Nie ma stałej karty, a menu zmienia się co tydzień. Dodatkowo, co jakiś czas w progach Hos organizowane są guest spoty – przyjaciele i goście z innych wegańskich restauracji w Polsce przejmują lokal na weekend i serwują swoje specjały.

My uwielbiamy HoS za odkrywanie ziemniaka na nowo, za akcje społeczne i ich posty na Facebooku, które zawsze poprawiają nam humor!

Adres: ul. Wajdeloty 3, 80-437 Gdańsk

Kuchnia wegańska

    Dania główne od 24 zł

Kawa od 6 zł

Psy mile widziane

Galeria

Lokalizacja