Planszówki przy piwie

Graciarnia to klimatyczny pub z wyraźnie nakreśloną wizją szerzenia kultury grania w planszówki oraz picia dobrego, kraftowego piwa. Ze względu na lokalizację – rzut beretem od Dworca PKP – cieszy się popularnością nie tylko wśród mieszkańców Wrzeszcza.

Wybór gier jest naprawdę imponujący – ponad 400 tytułów! Jeżeli nie wiecie, na co się zdecydować lub nie znacie dobrze reguł, bez obaw. Obsługa w Graciarni to prawdziwi eksperci, którzy ze stoickim spokojem wytłumaczą każdy niuans i najbardziej skomplikowane zasady gry.

Na imponującym wyborze planszówek jednak nie koniec. Średnio raz na dwa tygodnie zmieniają się pozycje piw rzemieślniczych na kranach. Możecie sprawdzać, jakie piwa są aktualnie polewane na stronie Ontap.pl. Oprócz kranów jest też wiele piw butelkowych, a barmani zawsze chętnie pomogą w wyborze. Dla głodnych do zamówienia ciepła kanapka.

Graciarnia organizuje ponadto wielu turniejów oraz spotkań z autorami gier, więc warto śledzić ich stronę na Facebooku, gdzie znajdziecie aktualny harmonogram wydarzeń. Jeżeli wybieracie się do Graciarni w weekend, zwłaszcza w większym gronie, polecamy dokonanie wcześniejszej rezerwacji.

Adres: ul. Dmowskiego 15, 80-243 Gdańsk

Piwo od 10 zł

Kawa od 7 zł

Gry planszowe

Psy mile widziane

Galeria

Lokalizacja